Ümit Besen'e ayıp edildi

  • Giriş : 19.07.2008 / 22:56:00

TRT’de program yapan oyuncu Açelya Akkoyun, Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlere koçluk yapan Ümit Besen’e ayıp edildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir süredir TRT ekranlarında haftaiçi her gün ’Hayatın İçinden’ programını yapan Açelya Akkoyun, ekranların kirli bir dönem yaşadığını ve bu süreçte temiz bir işe imza atmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Reyting unsurunun kendisini rahatsız ettiğini belirten Akkoyun, "İnsanların düşüncelerinin tamamını tüketime yönelterek siz bir nesli yok edebilirsiniz. Acaba o programları yaparken hiç mi içleri sızlamıyor" diyerek reyting uğruna yapılan bazı programları eleştirdi.

Açelya Akkoyun, son dönemde televizyonda kendisini en çok üzen konunun da Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında, Ümit Besen’in Esra-Ceyda Ersoy kardeşlere koçluk yapması olduğunu söyledi ve şöyle konuştu:

"Koskoca Ümit Besen’i iki kız kardeşle sahneye çıkardılar. Ben bir sanatçı olarak buna büyük bir tepki duyuyorum. Bunu söylerken gerçekten yüreğim sızlıyor.ümit Besen gibi değerli bir ismi biz reyting uğruna harcayacaksak yuh bize... O iki kızı hiç bir şekilde eleştirmiyorum. Ben yalnızca Ümit Besen’e üzüldüm. Ben ümit Besen’e üzülmemeliyim. Ümit Besen’e ayıp edildi."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*