Ümit Karan: 4 golü de eşim için attım

  • Giriş : 13.02.2007 / 00:00:00

Vestel maçındaki 4 golüyle G.Saray'ı sırtlayan Ümit Karan "Gollerimi Sevgililer Günü için eşim Zeynep'e armağan ediyorum." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vestel maçında attığı 4 golle G.Saray'ı sırtlayan Ümit Karan, "Kariyerimin en güzel günlerinden biriydi. Gollerimi Sevgililer Günü için eşim Zeynep'e armağan ediyorum.".

Karşılaşma sonrası 4 golü ancak mahalle maçlarında attığını ifade eden milli futbolcu, "Kariyerimin en güzel ve mutlu günlerinden birini Vestel Manisa maçında yaşadım. 4 golde büyük pay sahibi olan arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Daha önce 4 golü çocukken mahalle maçlarında atmıştım" şeklinde konuştu.

"BENCE NAZARA GELDİK"
Ümit, "Daha önceki Kayserispor maçında da çok çalıştım, iyi de oynadım. Ancak gol konusunda şanssızdım. Saha içinde çok mücadele ettiğiniz zaman gol yollarında bazen etkisiz vuruşlar yapabiliyorsunuz. Ama Manisa maçında 4 gol atmam bana ayrı bir moral oldu. Gollerimi Sevgililer Günü için eşime (Zeynep) armağan ediyorum" ifadesini kullandı. Karan "4 forvet de bu sezon sakatlık geçirdi. Bunu neye bağlıyorsun?" sorusuna "Hakan ağabey, Necati, Hasan ve ben sakatlandık. Geçen sezon herkes bizim forvetimizi övüyordu. Bence nazara geldik. Bizim üzerimizde göz var" yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious