Ümit Karan Ada yolcusu

Ümit Karan Ada yolcusu.12903
  • Giriş : 20.12.2007 / 16:34:00

Kalli'nin gelişiyle kulübeye mahkum olan golcü oyuncuya kanca atan M'Brough ve Bolton, devre arasında Cim Bom'un kapısını çalacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tüm gözler onda

Teknik direktörlüğe Karl Heinz Feldkamp'ın gelmesinden sonra pek fazla forma şansı bulamayan Ümit Karan'a İngiltere'den talip var... İngiltere Premier Lig'in köklü takımlarından Middlesbrough ve Bolton'un Ümit Karan için nabız yokladığı kaydedildi. Middlesbrough'un özellikle Tuncay Şanlı'nın adaptasyon sürecini hızlandırmak ve bu sezon gol yollarındaki kısırlığa çözüm üretebilmek açısından deneyimli futbolcuyu ısrarla renklerine bağlamak istediği vurgulandı.

Sıcak bakıyor

Ayrıca yine eski bir Fenerbahçeli olan Anelkalı Bolton'un da Ümit Karan için devre arası transfer döneminde, Galatasaray'a teklif sunmaya hazırlandığı ifade edildi. Bu sezon bir türlü Feldkamp'la yıldızı barışmayan ve yedek kulübesine demir atan milli golcünün de bu teklifleri değerlendireceği bildirildi. Galatasaray yönetimi de büyük ölçüde gözden çıkardığı futbolcunun bonservisinden gelir elde edip, bu transferden kârlı çıkmayı planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious