Ümit Karan gitti geldi!

Ümit Karan gitti geldi!.10964
  • Giriş : 30.06.2007 / 08:58:00

İdmandan 'kibarca kovulan' ve Fenerbahçe ile anlaştığı belirlenen golcü oyuncu, akşam kalmaya karar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kalli: Kararını vermeli
Şu anda transfer gündeminin bir numarasında Ümit Karan var. Galatasaray’dan ayrılıp, Fenerbahçe’ye geçmesine neredeyse kesin gözüyle bakılan Karan, dün sabah Cim Bom’un Florya’da yaptığı idmana Kalli tarafından alınmadı. Takım arkadaşlarıyla birlikte sahaya çıkan yıldız futbolcu, Alman hoca ile kısa süre konuştuktan sonra soyunma odasına geri döndü, akşam yapılan çalışmaya da katılmadı. Kalli, “Kafası karışık bir oyuncuyla çalışmak istemem. Galatasaray’da mı, Fenerbahçe’de mi oynayacağına karar vermeli'' dedi.

Ümit, FANATİK’e konuştu
Tesisleri terk eden, hatta eşyalarını bile topladığı öne sürülen Ümit Karan ise FANATİK’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Aslında olaylar benim dışımda gelişiyor. Profesyonel bir futbolcuyum. Bir futbolcu beğeniliyor, isteniyorsa bu kötü bir şey değildir. Fenerbahçe mükemmel bir teklif yaptı. Bakacağız ve göreceğiz. Önce menacerimle görüşmeleri gayet normal. Çünkü Fenerbahçe de merak ediyor, ‘Acaba Ümit Karan bizde oynamak istiyor mu’ diye. Şimdi de bonservisim için Galatasaray’la görüşecekler...''

‘İdmana almamak ayıp’
“Sabah antrenmana alınmamama çok üzüldüm. Çok ayıp ettiler. Üzerimi giyinip sahaya çıkmasam ve direkt olarak idmana katılmayacağımı söyleselerdi bunu kabullenebilirdim. Ama, antrenman sahasına çıkıp, sonra soyunma odasına gönderilmem moralimi bozdu.'' Bunları açıklarken bir hayli üzgün görünen golcü futbolcunun, menaceri vasıtasıyla Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşmaya vardığı belirlendi. Ancak araya girenlerin telkinleri sonucu bir hayli yumuşayan Ümit Karan, Galatasaray Kaptanı Hakan Şükür’le yaptığı görüşme sonrası fikir değiştirdi.

‘Ben Galatasaraylı’yım’
Akşam geç saatlerde aradığı Hakan Şükür’e, “Ağabey, benim yazılıp-çizildiği gibi seninle bir problemim yok. Ben Galatasaraylı’yım ve takımımda kalmak istiyorum'' diyen golcü, sıcak bir ilgiyle karşılaştı. Hakan, “Ben de senin kalmanı istiyorum. Gerekirse ben yedek kalırım, sen oynarsın. Bir basın toplantısı düzenleyip, durumu açıklarız'' diyerek, arkadaşına destek verdi. Bu gelişmeler sonrası Ümit Karan’ın bugün antrenmana çıkması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious