Ümit Karan'ın annesi kaza geçirdi

Ümit Karan'ın annesi kaza geçirdi.6544
  • Giriş : 27.06.2006 / 00:00:00

Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan'ın annesi Tülay Karan trafik kazası geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin Galatasaray Taraftarlar Derneği'nce düzenlenecek ''Şampiyonluk Balosu''na katılmak üzere Mersin'e gelen oğlu Ümit Karan'ı almak için Adana'ya giden Tülay Karan, Trafik Kazası geçirdi. Bel omurgasında kırık oluşan Tülay Karan, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Tülay Karan, 33 BR 972 plakalı otomobili ile Mersin'de düzenlenecek Galatasaray balosuna katılmak üzere havayolu ile Adana'ya gelen oğlu Ümit Karan'ı almak için yola çıktı. Tülay Karan, Mersin-Adana otoyolunda seyir halinde iken Yenice Beldesi'nde önüne çıkan çocuğa çarpmamak için manevra yapınca sulama kanalına uçtu.

Ambulansla önce Tarsus Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Karan, bel omurgasında meydana gelen kırık nedeniyle daha sonra Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Anne Karan'ın doktoru Mersin Üniversitesi Beyin Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hikmet Çelikbaş, Karan'ın geçirdiği kaza nedeniyle bel omurgasında kırık olduğunu ve ameliyat edilmesi gerektiğini belirtti. Yrd. Doç. Dr. Çelikbaş anne Karan'ın durumunun iyi olduğunu kaydetti.

Annesinin başında bekleyen Ümit Karan ise gazetecilerin görüntü almasına izin vermedi. Görüşme yapılmasını istemeyen Karan, yaşanan olaydan dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Annesinin çocuğa çarpmamak için kaza yaptığını ifade eden Karan, açıklamayı daha sonra yapacağını sözlerine ekledi.

Yetkililer kaza ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious