Ümit Milli Takım'ın kadrosu

Ümit Milli Takım'ın kadrosu.13634
  • Giriş : 29.08.2008 / 21:13:00

Ümit Milli Takım'ın, Ermenistan ve Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı maçların aday kadrosu açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası eleme grubunda Ermenistan ve Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak Ümit Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı.

Bursa'da 6 Eylül Cumartesi günü Çek Cumhuriyeti ve İstanbul'da 9 Eylül Salı günü Ermenistan ile karşılaşacak Ümit Milli Takım aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler:
Volkan Babacan (Fenerbahçe), Ufuk Ceylan (Manisaspor), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor)

Savunma:
Aykut Muhammet Demir (Excelsior), Serdar Kurtuluş, Emre Özkan (Beşiktaş), Ceyhun Gülselam (Trabzonspor), Eren Güngör (Kayserispor), Orhan Şam (Hacettepe), Alparslan Erdem (Galatasaray), Ferhat Öztorun (Manisaspor)

Orta Saha:
İsmail Baydil (Denizlispor), Zafer Yelen (Hansa Rostock), Murat Ceylan (Gaziantepspor), Abdullah Durak (Kayserispor), Özer Hurmacı (Ankaraspor), Jem Paul Karacan (Readıng), Murat Duruer (Ankaragücü), Aydın Karabulut (Beşiktaş), Volkan Şen (Bursaspor)

Forvet:
Batuhan Karadeniz (Beşiktaş), İlhan Parlak (Fenerbahçe), Mustafa Pektemet (Gençlerbirliği), Aydın Yılmaz (Galatasaray)

Ümit Milli Takım aday kadrosu, 1 Eylül Pazartesi günü Polat Renaissance Otel'de toplanacak ve aynı gün Bursa'ya hareket edecek. Bursa'da Holiday Inn Otel'de kampa girecek milliler, 2 Eylül Salı günü ilk antrenmanını yapacak. Ümit milliler, 6 Eylül'deki Çek Cumhuriyeti maçının ardından Ermenistan karşılaşması için 7 Eylül'de İstanbul'a dönecek ve Polat Renaissance Otel'e yerleşerek bu mücadelenin hazırlıklarına başlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*