Ümit Milliler umut verdi

Ümit Milliler umut verdi.10976
  • Giriş : 26.03.2009 / 18:43:00
  • Güncelleme : 26.03.2009 / 19:26:00

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Danimarka'yı 2-0 yendikleri hazırlık maçının ikinci yarısındaki oyundan memnun olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mandıralı, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, her iki yarıda farklı bir oyun olduğunu belirterek, ''İkinci yarıdaki oyunumuz olumluydu'' dedi.

İrlanda Cumhuriyeti ile 31 Mart'ta yapacakları 2011 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçı öncesi, Danimarka karşılaşmasının, bütün oyuncularını görmek için son fırsat olduğunu vurgulayan Hami Mandıralı, şöyle konuştu:
''İrlanda Cumhuriyeti maçında, daha iyi işler yapacak kadroyu sahaya süreceğiz. Yeni bir ekibiz, takım olma yolunda uğraş veriyoruz. Turnuvalarda başlangıç çok önemli. İrlanda Cumhuriyeti güçlü, ama biz de güçlüyüz. Bu şampiyonaya katılmak istiyoruz, inşallah bunu başaracağız.''

Bir soru üzerine Hami Mandıralı, yurt dışında oynayan Türk futbolculara kapılarının her zaman açık olduğunu, ancak onların da Türk Milli Takımı'nı istemeleri gerektiğini ifade etti.

St Pauli'de forma giyen Ömer Şişmanoğlu ise maçta gol attığı için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Mesut ve Barış Almanya'da oynuyorlar, ama ben Türkiye'yi çok seviyorum, o yüzden burayı seçtim. İnşallah A Milli Takım'da da oynarım'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*