Ümraniye sinema günleri devam ediyor

Ümraniye sinema günleri devam ediyor.13298
  • Giriş : 14.12.2008 / 23:13:00

Ümraniye Belediyesi, sinemaseverlerden büyük ilgi gören Dinle Neyden, Devrim Arabaları, Kralın Oğlu Leo, Sevimli Dinazor Tatilde ve Wall-e isimli filmleri Aralık ayı boyunca Ümraniyelilerle buluşturuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kültür sanat alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle Ümraniye'yi Anadolu yakasının kültür merkezi haline getiren Ümraniye Belediyesi, sinema filmlerini Ümraniyeli seyircilerle buluşturmaya devam ediyor. Her ay yepyeni filmleri ilçe sakinlerinin ayağına getiren belediye, Aralık ayında da gösterildikleri tarihlerde sinemaseverlerden büyük ilgi gören yapımları kültür merkezlerinde gösterime sunuyor.

Yönetmenliğini Jacques Deschamps'ın yaptığı 'Dinle Neyden', Tolga Örnek imzalı 'Devrim Arabaları', çocukların sevgilisi üç animasyon sinema filmi Kralın Oğlu Leo, Sevimli Dinazor Tatilde ve Wall-e Aralık ayı boyunca Ümraniye Belediyesi'ne ait kültür merkezlerinde sinemaseverlerin ilgisine sunulacak.

Belediyece özel olarak belirlenen bilet fiyatları ise yetişkinler için 2, öğrenci ve çocuklar için 1 YTL olacak. Filmlerin gösterileceği kültür merkezleri ve bilgileri şöyle;

Ümraniye Belediyesi Kültür Merkezi: 0 216 443 56 00 (196)- (Cumartesi ve Çarşamba günleri)
Mehmet Akif Kültür Merkezi: 0 216 520 24 32- (Salı günleri)
Cemil Meriç Kültür Merkezi: 0 216 612 55 67- (Pazar ve Perşembe günleri)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*