Unakıtan, Erdoğan'a komşu oluyor

Unakıtan, Erdoğan'a komşu oluyor.10714
  • Giriş : 11.07.2009 / 12:59:00

Kemal Abi lojmandan taşınma hazırlığında. Ankara'ya sadece bir iki kez gittiğini söyleyen Unakıtan, günlerini çoğunlukla İstanbul'da geçirdiğini de ekledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AKP'nin bir zamanlar yıldızı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kemal Ağabeyi", Kemal Unakıtan Ankara'da bakanlık yaparken mülkiyeti Maliye Bakanlığı'nda olan Zirvekent'e taşınmıştı.

Bakanlığı boyunca lüks sitede iki daireyi kullanan ve konuklarını burada ağırlayan Unakıtan, görevinin bitmesine rağmen bugüne kadar iki daireyi boşaltmamıştı.

Görevi bırakmadan önce ABD'de ciddi bir kalp ameliyatı da geçiren Unakıtan'ın taşınmaya fırsat bulamaması Ankara'da dedikodulara neden olmuştu.

Yeni Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in kendi evinde oturmaya devam edeceğini ve lojmanlara taşınmayacağını söylemesinden sonra ise lojmanların boşaltılması tamamen Unakıtan'ın isteğine bırakılmıştı.
Geçtiğimiz günlerde bir akşam sohbet ettiğimiz Kemal Unakıtan, taşınmak için hazırlıklara başladığını açıkladı.

Ankara'ya sadece bir iki kez gittiğini söyleyen Unakıtan, günlerini çoğunlukla İstanbul'da geçirdiğini de ekledi. Unakıtan ailesi yaklaşık 25 yıldır Küçük Çamlıca'da oturuyor.

Yakın zamanda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da Çamlıca'da yeni villasına taşındı. Yani komşu oldular. Ankara'da fazla görüşmeyen iki eski dost, bakalım Çamlıca'da buzları eritebilecek mi?

REFERANS

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*