Unakıtan, hastenelik oldu

Unakıtan, hastenelik oldu.10147
  • Giriş : 07.08.2006 / 00:00:00

Maliye Bakanı Unakıtan, Konya'da rahatsızlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başkent Hastanesi Merkez Müdürü Prof.Dr. Abdurrahman Kutlu ve Hastane Başhekimi Doç.Dr. Ufuk Özergil ile birlikte Bakan Unakıtan'ın bulunduğu otele geldi.
Konya'da 4 kişinin ölümü ile sonuçlanan kazada yaralanan oğlu ve damadını ziyarete gelen Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve eşi Ahsen Unakıtan, hafta sonunu Rixos Otel'de geçirdi. Cuma akşamı saat 19.00'da otele giriş yapan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve eşi Ahsen Unakıtan henüz otelden ayrılmadı. Bugün Bakan Unakıtan'ı otelde Başkent Hastanesi Merkez Müdürü ve başhekimi, ardından da vali ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren ziyaret sonunda doktorlar Unakıtan'ın ishal rahatsızlığı geçirdiği ve tedavisinin sürdüğünü bildirdi.

Başkent Hastanesi Merkez Müdürü Prof.Dr. Abdurrahman Kutlu beraberinde Hastane Başhekimi Doç.Dr. Ufuk Özergil ile birlikte saat 11.20'da Bakan Unakıtan'ı ziyarete geldi. Doktorlar, saat 12.30'da hastaneden ayrıldı. Başkent Hastanesi Başhekimi Ufuk Özergil, otelden ayrılırken, "Sayın Bakanın önemli bir rahatsızlığı yok. Sadeve mevsimsel bir rahatsızlık'' dedi.

Rixos Oteli yetkilileri, gazetecilerin otele girişini engelledi. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın, yoğun bir şekilde ishal rahatsızlığı olduğu bu nedenle de otelden ayrılmadığı öğrenildi. Doktorların bol bol sıvı gıdalar almasını önerdiği Bakan Kemal Unakıtan'ı, eşi Ahsen Unakıtan'da bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious