Unakıtan, ölenlerin ailelerini ziyaret etti

Unakıtan, ölenlerin ailelerini ziyaret etti.6587
  • Giriş : 04.08.2006 / 00:00:00

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Çumra'da oğlunun yaralandığı kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İncelemelerden sonra Çumra ilçesine giderek trafik kazasında hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Unakıtan, Fatma Topçu ve Ayşe Avlar'ın evlerini ziyaret etti. Ailelere başsağlığında bulunan Bakan Unakıtan ortalama her evde 4 dakika durdu.

Taziyelerin ardından hiç bir açıklama yapmayan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Belediye'yi ziyaret ederek Çumra'dan ayrıldı.

Konya'nın Çumra ilçesi Alibeyhüyüğü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişinin ölümü ile sonuçlanan trafik kazasında Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan yaralandı.

Kazada, İçeri Çumra yönünden gelen Mustafa Topçu Mersin-Konya karayoluna girmek istedi. Mersin istikametinden Konya istikametine seyir halinde olan Abdullah Unakıtan'ın şoförünün kullandığı 34 DM 8544 plakalı Land Rower marka cip duramadı. Çarpışma sonucu Renault 12 marka araçta bulunan Fatma Avlar(12), Ayşe Avlar, Fatma Topçu ve Ayşe Bulut ile birlikte toplam 4 kişi hayatını kaybetti.

Kazada, cipte bulunan Abdullah Unakıtan, Cemil Kaya ve Eyüp Sabri Küçük ile birlikte Renault marka araçta bulunan Cennet Avlar ve Mustafa Topçu yaralandı. Cennet Avlar ve Mustafa Topçu ambulans ile Konya Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious