Unakıtan, oyunu Eskişehir'de kullandı

Unakıtan, oyunu Eskişehir'de kullandı.10550
  • Giriş : 29.03.2009 / 15:12:00

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, oyunu Eskişehir'de, Çamlıca Mahallesi'ndeki Ticaret Odası İlköğretim Okulu'nda kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakan Unakıtan, öğle saatlerinde kaldığı Anemon Otel'den oyunu kullanacağı Çamlıca Mahallesi'ndeki Ticaret Odası İlköğretim Okulu'na geldi. Bakan Unakıtan, burada bir grup partili tarafından karşılandı. Daha sonra oyunu kullanacağı okulun ikinci katındaki bin 107 nolu sandığın bulunduğu 3/A sınıfına çıktı. Bakan Unakıtan, bu sırada oy kullanmak için sıra bekleyen vatandaşlarla selamlaşarak, seçimlerin herkese hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Ardından oyunu kullanacağı sınıfa giren bakan Unakıtan, nüfus kâğıdı ile seçmen kâğıdını görevlilere sundu. Ardından, oy pusulası ile evet mührünü alan Bakan Unakıtan, kabine geçerek burada mührünü vurdu.

Bakan Unakıtan sırasıyla İl Genel Meclisi, Büyükşehir ve Tepebaşı belediyeleri için oyunu " Hayırlı uğurlu olsun" diyerek bin 107 nolu sandıkta kullandı.

Unakıtan oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, " Bu seçimler ülkemizi ve Eskişehir'imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

Bakan Unakıtan, bir gazetecinin "Bu hafta yoğun bir enerji harcadınız. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bunlara değecek mi?" şeklindeki sorusuna, " Yoğun bir hafta geçirdik. Benim enerjim bundan sonra giderek artacak. Hazırlıklı olun. Artık 5'e katlayacağız" yanıtını verdi.

Unakıtan, seçimlerin bir bölümünü Eskişehir'den bir bölümünü de Ankara'dan takip edeceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*