Unakıtan, yaralı şoförü ziyaret etti

Unakıtan, yaralı şoförü ziyaret etti.5587
  • Giriş : 04.08.2006 / 00:00:00

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, oğlu ile aynı kazada yaralanan otomobil şoförü Mustafa Topçu'yu hastanede ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bakan Unakıtan'ı Konya Numune Hastanesi Başhekimi Rıza Sarıbabıçcı kapıda karşıladı. Mustafa Topçu'yu odasında ziyaret eden Bakan Unakıtan, Topçu'ya geçmiş olsun temennisinde bulundu. Topçu'nun sağlık durumu ile ilgili bilgi alan Unakıtan, ziyaretin ardından hastaneden ayrıldı.

Konya'nın Çumra ilçesi Alibeyhüyüğü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişinin ölümü ile sonuçlanan trafik kazasında Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan yaralandı. Kazada, İçeri Çumra yönünden gelen Mustafa Topçu Mersin-Konya karayoluna girmek istedi. Mersin istikametinden Konya istikametine seyir halinde olan Abdullah Unakıtan'ın şoförünün kullandığı 34 DM 8544 plakalı Land Rower marka cip duramadı. Çarpışma sonucu Renault 12 marka araçta bulunan Fatma Avlar (12), Ayşe Avlar, Fatma Topçu ve Ayşe Bulut ile birlikte toplam 4 kişi hayatını kaybetti.

Kazada, cipte bulunan Abdullah Unakıtan, Cemil Kaya ve Eyüp Sabri Küçük ile birlikte Renault marka araçta bulunan Cennet Avlar ve Mustafa Topçu yaralandı. Cennet Avlar ve Mustafa Topçu ambulans ile Konya Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious