Unakıtan nezaman ameliyat?

Unakıtan nezaman ameliyat?.12686
  • Giriş : 12.02.2009 / 18:03:00

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın ne zaman baypas ameliyatını ne zaman olacağına ilişkin oğlu Abdullah Unakıtan'dan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Unakıtan'ın yanında bulunan oğlu Abdullah Unakıtan, AA muhabirine telefonda ''Bugün-yarın baypas ameliyatının ne zaman yapılacağı belli olur'' dedi.

Hastanede tetkiklerin devam ettiğini belirten Abdullah Unakıtan, Bakan Unakıtan'ın moralinin iyi olduğunu ve baypas ameliyatının gelecek hafta içinde hangi gün olacağının hafta sonundan önce belli olması gerektiğini söyledi.

Abdullah Unakıtan, hastane yetkililerinin basına bilgi vermeye devam edeceğini belirtti.

Cleveland Clinic'in medyayla ilişkilerden sorumlu yetkilisi Brian Kolonick de AA'ya şu an için Bakan Unakıtan'ın durumuyla ilgili yeni bir gelişme olmadığını, ameliyatın gelecek hafta hangi gün yapılacağının da henüz belli olmadığını söyledi.

Kolonick, ''Şu an için önemli olan Bakan Unakıtan'ın hastanede istirahat etmesi, kontrol altında olması. Elbette tansiyon ve benzeri değerlerinin ölçümü gibi tetkikler devam ediyor'' dedi.

Tedavi amacıyla iki gün önce ailesiyle birlikte ABD'nin Ohio eyaletindeki Cleveland kentine gelen Bakan Unakıtan'ın gelecek hafta içinde Cleveland Clinic'te baypas ameliyatı olması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*