Unakıtan: Türkiye'de hızlı gelişmeler olacak

Unakıtan: Türkiye'de hızlı gelişmeler olacak.10338
  • Giriş : 27.07.2008 / 04:13:00
  • Güncelleme : 26.07.2008 / 23:47:03

YSK Başkanı Muammer Aydın 'erken seçim' açıklaması yaptı, ortalık şenlendi... Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek gibi isimler 'gündemimizde seçim yok' dedi... Ancak Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın sözleri daha farklı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, erken seçimle ilgili gelişmelerin önümüzdeki günlerde netleşeceğini belirterek, "Yakın zamanda bunların hepsi belli olacak" dedi.

Bakan Unakıtan, TOKİ ve Odunpazarı belediyesi işbirliğiyle Eskişehir'de yapılmakta olan 982 toplu konutun kura çekimine katıldı.

Unakıtan, kura çekim töreni sonrasında gazetecilerin erken seçimle ilgili sorularını cevaplandırdı. Bir gazetecinin " erken seçim gündemde var mı. Yerel ve genel seçimler birlikte mi yapılacak?" şeklindeki sorusuna Unakıtan, "Şuanda hiç bir şey belli değil. Önümüzdeki haftalarda Türkiye de hızlı gelişmeler olacak. Hızlı gelişmelerin neticesinde her şey belli olacak. Bu gelişmeler uzun bir süre değil, yakın bir zamanda hepsi belli olacak. O zaman her şeyi göreceğiz" yanıtını verdi.

Unakıtan, bir başka gazetecinin "erken seçim ülkeye istikrar getirir mi" şeklindeki sorusuna ise " Olasılıklar üzerinde değil de belirlenmiş programlar üzerinde konuşsak daha iyi. Önümüzdeki günlerde her şey belli olacak. Belirsizlikler ortadan kalkacak. O gelişmeleri bekleyelim ve her şeyi görelim." cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*