Unakıtan'dan Başbakan'a gözdağı

Unakıtan'dan Başbakan'a gözdağı.10550
  • Giriş : 18.01.2009 / 07:10:00
  • Güncelleme : 17.01.2009 / 23:39:44

Maliye Bakanı Unakıtan, Fenerbahçe'nin Eskişehirspor ile yarın yapacağı maçla ilgili olarak, ''Eskişehirspor olarak maça galibiyet için çıkacağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bozüyük-Mekece-Adapazarı yolunda incelemelerde bulunan Bakan Unakıtan, Bilecik yakınlarında yemek yedikten sonra gazetecilerin Fenerbahçe-Eskişehirspor karşılaşmasıyla ilgili sorularını yanıtladı.

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve oyuncuların başarısından mutluluk duyduğunu ifade eden Unakıtan, şöyle konuştu:

''Eskişehirspor olarak maça galibiyet için çıkacağız. Eskişehirspor'a güveniyorum. İstanbul'daki maça gidiyorum. Transferlerden sonra Eskişehirspor'un durumunu yakından görmek istiyorum. Nasıl oynuyorlar bir bakayım. Takım her geçen gün iyiye gidiyor. Kulüp Başkanımız ve teknik heyetimiz iyi çalışıyor.''

Bir gazetecinin, ''Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Fenerbahçe'yi tutuyor'' demesi üzerine Bakan Unakıtan, gülümseyerek ''Bir yensek o zaman gösteririm. Fenerbahçe'yi Saracoğlu Stadı'nda yenersek o zaman bakın ben neler diyeceğim'' diye konuştu.

Skor tahmini yapmaktan kaçınan Unakıtan, gazetecilerin bu konuda ısrar etmesi üzerine gülerek, ''Maç sonucunu maçtan sonra söylerim'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*