Ünal, Çalımbay ile ön görüşme yaptı!

Ünal, Çalımbay ile ön görüşme yaptı!.11665
  • Giriş : 31.05.2008 / 20:49:00

Eskişehirspor'un 3 Haziran'daki genel kurulu için şu ana kadar başkanlığa adaylığını açıklayan tek isim olan Halil Ünal, teknik direktör Rıza Çalımbay ile ön görüşme yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Halil Ünal, Çalımbay'ın da katıldığı basın toplantısında, 3 Haziran'da Eskişehirspor'un genel kurulunun yapılacağını hatırlatarak, Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatipoğlu'na hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Genel kurulun birlik ve beraberlik içinde yapılacağını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:
''Eskişehirspor'un Turkcell Süper Lig'e çıkmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Genel kurula el ele girip, el ele çıkacağız. Rıza Çalımbay ile bir ön görüşme yaptık. Rıza hocam ile Eskişehirspor'un geleceği hakkında konuştuk. Eskişehirspor'u futbolda bir fabrika haline getirmeyi umuyoruz. Turkcell Süper Lig'in kurtlar sofrası olduğunun bilincindeyiz. Eskişehirspor gibi büyük bir camiaya zevk verecek bir Futbol takımı kurmayı konuştuk. Transfer edeceğimiz oyuncularla 2 yıllık anlaşmalar yapacağız. Genel kurulda başkan seçilmemin ardından yönetimle birlikte başta teknik direktörümüz olmak üzere resmi sözleşmelere imza atacağız. Anadolu yıldızı Eskişehirspor'u eski güzel günlerine döndüreceğiz. Eskişehirspor'a aralarında yıldız oyuncuların da bulunduğu iyi, inanmış, mücadele edecek oyuncular gelecek.''

Rıza Çalımbay da Eskişehirspor'un hak ettiği lige çıktığını belirterek, Eskişehir'de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Eskişehir'in futbolcu fabrikası olduğunu anlatan Çalımbay, ''Eskişehirspor için çeşitli projeler düşünülüyor. Bu projeler gerçekleşirse Eskişehirspor iyi yerlere gelecektir. Hedefi olan iyi mücadele eden bir ekiple, Eskişehirspor daha iyi yerlere gelecek. Eskişehirspor gelecek günlerde şampiyonluğa aday bir takım olacak'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious