Ünal: GS ile anlaşmadım

Ünal: GS ile anlaşmadım.14498
  • Giriş : 19.05.2008 / 13:14:00

Kayserisporlu futbolcu Gökhan Ünal'ın Galatasaray ile gizlice anlaştığı yönündeki haberler futbolcu ve menajeri tarafından yalanlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gökhan Ünal ve menajeri Batur Altıparmak, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, iddiaların doğru olmadığını savundu.Futbol camiasının daha duyarlı olmasını ve duyumlarla değil, belgelerle ispatı olan gerçeklere göre hareket etmesi istenilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

''Kayserispor Kulübü Başkanı sayın Recep Mamur tarafından (Aldığımız duyumlara göre Galatasaray Başkanı Adnan Polat, mukavelesi devam etmesine rağmen ayarttığı oyuncumuzla 24 Mart'ta gizli anlaşma imzalamış) şeklindeki Gökhan Ünal hakkındaki yapılan açıklama tamamen gerçek dışıdır. Gökhan Ünal'ın Kayserispor kulübüyle olan sözleşmesi 31 Mayıs 2009 tarihine kadar devam etmektedir. Ayrıca, FIFA ve Futbol Federasyonu'nun transfer talimatına göre Gökhan Ünal'ın ne Galatasaray, ne de herhangi bir Futbol kulübüyle anlaşma imzalaması mümkün değildir. Gökhan'ın Galatasaray Spor Kulübü'yle anlaştığını iddia eden söylem ve haberlerin hiçbir doğruluk payı taşımadığını bir kez daha spor kamuoyuna duyururuz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious