Ünal yerine Ronaldo'yu alırız

Ünal yerine Ronaldo'yu alırız.13324
  • Giriş : 01.02.2008 / 11:59:00
  • Güncelleme : 01.02.2008 / 12:00:04

"Milan ile Ronaldo için görüştüğümüzde 'Bonservisi 7 milyon euro' demişlerdi. Sık sakatlandığı için değeri 5 milyon euro'ya kadar indi. Gökhan Ünal'a 7.5 milyon euro vermektense gider dünyanın en büyük forvetlerinden biri olan Ronaldo'yu alırız"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, F.Bahçe'nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı almak için yaptığı
teklifi kabul etmediklerini bildirdi. Şahin, "Mehmet Topuz'u satmayacağız. Gökhan Ünal ise 7.5 milyon euro. Rubin Kazan, Gökhan Ünal için 7.5 milyon euro teklif etti. F.Bahçe, bize 7.5 milyon euro getirip, Gökhan'la da anlaşırsa bu transfer gerçekleşir. Biz F.Bahçe'nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı birlikte almak için yaptığı teklifi kabul etmedik" dedi.

F.BAHÇE'nin 12 milyon euro'luk teklifini reddeden ve sadece Gökhan için tam 7.5 milyon euro isteyen Kayserispor'a sarı-lacivertlilerden cevap geldi. Yöneticiler, "Milan ile Ronaldo için görüştüğümüzde 'Bonservisi 7 milyon euro' demişlerdi. Son zamanlarda sık sakatlandığı için Ronaldo'nun bonservisi 5 milyon euro'ya indi. Gökhan'a 7.5 milyon euro vermektense gider dünyanın en büyük ve en kariyerli forvetlerinden Ronaldo'yu transfer ederiz" dediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious