Üniversitede kavga kanlı bitti: 5 yaralı

Üniversitede kavga kanlı bitti: 5 yaralı.10846
  • Giriş : 01.04.2008 / 17:06:00

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Bolu Meslek Yüksek Okulu'nda iki grup öğrenci arasında silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Kavgada biri güvenlik görevlisi ile aralarında öğrencilerin de bulunduğu 5 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, AİBÜ Bolu Meslek Yüksek Okulu'nda iki grup öğrenci arasında kavga çıktı. Kavgaya dışarıdan gelen sivil kişilerin de karıştığı öğrenildi. İki silahın ve bıçakların çekildiği kavgada, ayırmaya çalışan güvenlik görevlisi ile aralarında öğrencilerin de bulunduğu 5 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan güvenlik görevlisi İsmail E.'nin gözünden darbe aldığı öğrenildi. Yaralılar Yetiş S., Serdar K., Hazım S., Cemalettin Y. de silah ve bıçaklarla çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılardan ikisinin ameliyata alındığı kaydedildi.

Olayı duyan öğrenciler de hastanenin acil servisi önünde toplanmaya başladı. Polis ekipleri, hastane önünde geniş güvenlik önlemi aldı. Bu arada, polis ekiplerinin olayda kullanılan iki silahı ele geçirdiği öğrenildi. Olayla ilgili tahkikatın devam ettiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious