Üniversiteli Coşkun ölüme atladı

Üniversiteli Coşkun ölüme atladı.8328
  • Giriş : 23.03.2009 / 16:36:00

Üniversiteli Coşkun 'Hakkınızı helal edin' dedi, 4 katlı okulun çatısından atladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

AKDENİZ Üniversitesi'ne bağlı Serik Meslek Yüksek Okulu Tekstil Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Coşkun Güner, "Hakkınızı helal edin" dedikten sonra koşarak çıktığı 4 katlı okul binasının çatısından kendini boşluğa bıraktı. Bir otomobilin üzerine düşen Güner'in hayati tehlikesi bulunmuyor. Babasını kanserden kaybeden Güner'in yazdığı mektupta `Babamı çok özledim, onsuz olmuyor' yazdığı belirtildi.

Üniversite öğrencisi Coşkun Güner, sınıfta birlikte oturduğu arkadaşlarına, "Ben gidiyorum hakkınızı helal edin" dedikten sonra koşarak çıktığı okulun çatısından kendini boşluğa bıraktı. Bu sırada aşağıda bulunan bir otomobilin üzerine düşen Güner yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Serik Devlet Hastanesi'ne götürülen Güner, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Güner'in bacak ve kollarında kırıklar olduğu, vücudunun çeşitli yerlerinde ezilme olduğu ancak hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Çevresinde içine kapanıklığıyla bilinen Güner'in intihara teşebbüs etmeden önce 8 sayfalık mektup yazdığı ortaya çıktı. Mektupta maddi sıkıntılarını anlatan Güner'in `Babamı çok özeldim. Onsuz olmuyor. Bütün dertlerim üst üste geldi' yazdığı belirtildi.

İntihara teşebbüs eden Coşkun Güner'in bir süre önce babasını kaybettiği, İstanbul'da yaşayan annesinin de kalp hastası olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*