Üniversiteli öğrencilerin mezun sevinci

Üniversiteli öğrencilerin mezun sevinci.7585
  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Atütürk Üniversitesi (AÜ) Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri üniversite öğrenimlerinin bitmesine az bir süre kala kep fırlatarak mezuniyet sevincini yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Toplu halde objektiflere gülümseyen öğrenciler erken de olsa mezun olmanın tadını yaşadı. Öğrenciler 5 yıl boyunca paylaştıkları sevgi ve dostluk ortamını yıllıkta toplamak için biraraya geldi. Eğitim Fakültesi ve Atatürk Anıtı önünde objektiflere poz veren öğrencilerin duygulu anlar yaşaması dikkatlerden kaçmadı.

Aynı sınıf ortamında arkadaşlarıyla bir çok şeyi paylaştıklarına dikkak çeken Alper Civelek, "Üniversiteyi kazandığımız ilk yıl 'bu okul bitmez' diyorduk. Ancak zaman akıp gitti. Geride ise bir çok güzel anı kaldı. Arkadaşlarımızla yaşadığımız bir çok güzelliği yıllıkta toplayarak tarihi bir belge olarak saklayacağız." ifadelerini kullandı.

Fotoğraf makinasının karşısına geçtiğinde duygulandığını anlatan Hacer Tercanlı ise öğrenim hayatı boyunca arkadaşları ile paylaştıkları kardeşlik ortamını unutamayacağını aktardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious