Üniversitelilerin uyuşturucu partisini polis bastı

Üniversitelilerin uyuşturucu partisini polis bastı.11637
  • Giriş : 18.12.2006 / 00:00:00

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde ikamet eden üniversite öğrencilerinin uyuşturucu partisini polis ekipleri bastı. Operasyonda 4'ü üniversite öğrencisi 10 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre, Gölcük Piyale Paşa Mahallesi'nde bayanlara ait bir öğrenci evinde sık sık partilerin verildiği, uyuşturucu madde alındığı ihbarları üzerine polis harekete geçti. Yaklaşık 1 aydır evi takip eden polis eve baskın düzenlendi. Evde ikamet eden İhsaniye Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi öğrencisi G.A.Ş.'nin doğum günü partisinde, aynı evi paylaştığı arkadaşları G.A.(19) T.İ(17) isimli bayanlar ile akşam saatlerinde eve misafir olarak gelen B.B(31), G.S(27) Ali S.(23) O.G(19), S.G(19), U.Y(19) ve Varol K(19) isimli şahıslar, alkol ve uyuşturucu madde kullanırken suçüstü yakalandı.

Evde yapılan aramalarda 300 gram kubar esrarı, ecstacy haplar, uyuşturucu içmede kullanılan düzenekler, 2 kurusıkı tabanca ve 2 bıçak ele geçirildi. Şahıslar daha sonra ifadeleri alınmak üzere Gölcük Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Şahıslar hakkında yapılan araştırmada Gölcük'te esnaf olan Varol K. ile Gölcük'te ikamet eden Ali S.'nin uyuşturucu madde sattığı ve kullandığı açıklandı. O.G. isimli gencin de İhsaniye Meslek Yüksek Okulu'nda okuduğu ve uyuşturucu sattığı iddia edildi. Gözaltına alınan şahısların sorgusu devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious