Ünlü işadamları golf turnuvasında

Ünlü işadamları golf turnuvasında.12963
  • Giriş : 08.11.2008 / 16:25:00

İstanbul'daki golf kulüpleri arasında her yıl düzenlenen Kulüplerarası Golf Turnuvası yarın gerçekleştirilecek. Turnuva nedeniyle pek çok ünlü işadamı da çime çıkacak...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Klassis Golf&Country Club tesislerinde düzenlenecek turnuvaya Klassis Golf, İstanbul Golf ve Kemer Golf kulüplerinden 20'şer oyuncunun katılacağı bildirildi.

Klassis Golf & Country Club, 09 Kasım 2008 Pazar günü “Kulüpler Arası Golf Turnuvası”na ev sahipliği yapacak. İstanbul'da yer alan golf kulüpleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuvada, İstanbul Golf Kulübü, Kemer Golf Kulübü ve Klassis Golf Kulübü'ne üye golfçüler mücadele edecek. Her kulübün 20'şer golf oyuncusu ile yer alacağı turnuvaya; Mustafa Koç, Kaya Çilingiroğlu, Bülent Özgören, Mustafa Aras, Erdem Kramer, Serra Merzeci, Beyhan Benardete, Tevfik Gür ve Sinem Ergülen gibi tanınmış isimler katılacak.

Klassis Golf & Country Club, tasarımını dünyanın en iyi golf oyuncularından Tony Jacklin'in yaptığı, 18 çukurlu, 73 parlık ve 6033 metre uzunluğunda golf sahasına sahip bulunuyor. Türkiye'nin uluslararası standartlardaki ilk golf sahası olan Klassis Golf'te profesyonellere bu özel sporun keyfini doyasıya yaşatacak 4 adet par 3, 5 adet par 5, 9 adet par 4'lük parkur yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*