Ünlü işkadınından taciz itirafı

  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

İngiltere’nin en ünlü seks mağazası zincirinin sahibi kadın yazdığı kitapta genç kızken yaşadığı şok taciz olayını anlattı, ortalık karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Jacqueline Gold adlı iş kadını kaleme aldığı ‘A Woman’s Courage’ (Bir Kadının Cesareti) adlı otobiyografik kitabında 13 yaşındayken annesinin sevgilisinin tacizine uğradığını açıklarken annesiyle ilgili inanılmaz detayları su yüzüne çıkardı.
Annesinin babasını aile dostları John ile aldattığını belirten Gold bir gün annesiyle sevgilisinin havuzda seks yaparken babasına yakalandıklarına şahit olduğunu söyledi. Gördüklerinden sonra evi terk edeceğini sandığı babasının John’un karısı Sue ile ilişki yaşamaya başladığını anlatan Gold sözlerine şöyle devam etti: ‘Onlarla ailecek görüşmeye devam ettik. Fakat bir süre sonra babamla Sue ayrıldı ve babam evi terk etti’.
John’un yanlarına taşındığını söyleyen Gold kabus dolu günlerinin o dönemde başladığını belirterek şöyle konuştu: ’13 yaşındaydım ve John evde yalnız kaldığımızda yanıma gelerek beni öpmeye ve bana dokunmaya başladı. Bir keresinde bu durumu kuzenime anlattım. Bunu duyan annem bana ‘yalan söyleme’ diye bağırdı. Fakat çıktığımız bir deniz yolculuğunda duş yaparken John’un yanıma geldiğini gören annem uğradığım tacizin farkına vardı’.

’John’u mutlu et, senden hoşlanıyor!’

Annesinin bu duruma son vermek için hiçbirşey yapmadığını söyleyen Gold başına gelen bir olayı şöyle anlattı: ‘Annem kız kardeşimle beraber alışverişe gidiyordu. Ona beni John’la yalnız bırakmaması için yalvardım. O ise bana dönüp: ‘Burada kal ve John’u mutlu et, senden hoşlanıyor’ dedi.
John’un yaptıklarına dayanamayarak bir gün ona karşı gelme cesaretinde bulunduğunu söyleyen Gold sonunda kendi çabasıyla tacizden kurtulduğunu ve bir süre sonra da evden ayrıldığını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious