Ünlü oyuncu Beren Saat: Annemin çırağıyım

Ünlü oyuncu Beren Saat: Annemin çırağıyım.21303
  • Giriş : 14.05.2017 / 10:00:00

İstanbul Okan Üniversitesi'nde ‘Toplumsal Duyarlılık’ ödülü almak için sahneye çıkan Beren Saat, "Ben annemin çırağıyım." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü oyuncu Beren saat, İstanbul Okan Üniversitesi'nde aldığı 'Toplumsal Duyarlılık' ödülünün ardından annesine teşekkür ederek, "Ben annemin çırağıyım" dedi.

Okan Üniversitesi’nin düzenlediği ‘Yılın En’leri 2016 Ödülleri’, önceki gün sahiplerini buldu. 25 bin öğrencinin oylarıyla 20 kategoride belirlenen organizasyon a, sinema, dizi ve tiyatro dünyasının yıldız isimleri katıldı. ‘Yılın En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu’ ödülü Rıza Kocaoğlu’na, ‘Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülü Aras Bulut İynemli’ye, ‘Yılın Fenomen Dizi Karakteri’ ödülü ‘İçerde’de oynadığı Kudret karakteriyle Uğur Yücel’e verilirken, ‘Toplumsal Duyarlılık Özel Ödülü’nün sahibi ise Beren Saat oldu.

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Saat, bugün kutlanan Anneler Günü’yle ilgili duygusal bir konuşma yaptı. Üniversite ödüllerinde heyecanlandığını dile getiren oyuncu, “Okullara dizlerim titreyerek geliyorum. Duyarlılık deyince anneme teşekkür etmek istiyorum. Çünkü o başkalarının dertlerini dert edinip, çözmeye çalışan bir kadın. Galiba ben de onun çırağı olduğum için böyleyim. Bu ödül başkası acı çekerken uyuyamayan tüm insanların olsun” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*