Ünlü spikere saç yolma davası

Ünlü spikere saç yolma davası.10446
  • Giriş : 27.05.2009 / 09:23:00

Spiker Duygu Canbaş ve şarkıcı-oyuncu kız kardeşi Burcu Canbaş yargılanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Spiker Duygu Canbaş ve şarkıcı-oyuncu kız kardeşi Burcu Canbaş'ın komşuları ile köpek gezdirme yeri yüzünden başlayan kavgaları, adliyede bitti.

Site bahçesinde kavga

İddiaya göre Canbaş kardeşler 11 Ağustos 2008'de köpeklerini gezdirmek için evlerinin bulunduğu Maslak Gazeteciler Sitesi'nin bahçesine indi.

Ve torunuyla bahçede bulunan Mühibe Yılmaz ile aralarında köpek yüzünden tartışma çıktı. Tartışma çok geçmeden kavgaya dönüştü.

Hürriyet Kelebek'ten Eray EROLLU'nun haberine göre; Yılmaz “Burası hayvan barınağı değil. Köpeğinizi zehirleyerek öldüreceğim” dedi ve iki kardeşin saçını çekti. Daha sonra olay yerine gelen oğlu Tunç Yılmaz da “Anneme bağıramazsınız. Sizi askıya alırım” diyerek kavgaya karıştı.

Yayına bile çıkamadım

Olay sonrası taraflar birbirinden şikâyetçi oldu. Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı, Canbaş kardeşler hakkında kasten yaralama suçundan 1 yıla kadar, Mühibe Yılmaz ile oğlu Tunç hakkında hakaret, tehdit ve kasten yaralama suçlarından 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Mühibe Yılmaz “Bana 'Yaşından başından utan. Senin ayağına sıktırırım' dediler. Biri saçımı çekti, diğeri Tokat attı” dedi. Burcu Canbaş ise saçlarının yolunması nedeniyle ertesi gün programa çıkamadığını savundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*