Ünlüler, buz dansını Kocaeli'de öğreniyor

  • Giriş : 19.12.2006 / 00:00:00

Show TV'de yayınlanacak olan 'Buzda Dans' isimli yarışmaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları Tesisleri'nde hazırlanan ünlüler, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Buz Sporları Tesisleri bugünlerde adeta ünlüler geçidine sahne oluyor. Show TV'de yayınlayacak olan 'Buzda Dans' yarışmasına Kocaeli'de hazırlanan ünlü sanatçılardan oryantal Asena, şarkıcı Tuğba Ekinci, Pınar Aylin, manken Şebnem Schaffer, oyuncu Zeynep Tokuş, Alp Kırcan, şovmen Yıldo ve Okan Karaca buz pistinde hocaları eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.

Sanatçı Pınar Aylin, buz pistini çok beğendiğini ifade ederken, yarışma sonrasında da Kocaeli'ne gelerek buz sporuna devam etmek istediğini söyledi. Bu yarışma sonrasında buz sporlarına olan ilginin de artacağına dikkat çeken Pınar Aylin, "Gerçekten çok güzel bir spormuş. Keşke daha önce başlasaydım. Ama çok geçte kalmış sayılmayız. Buz sporunu herkese tavsiye ediyorum." dedi.

Büyük ödülün 100 bin YTL olduğu yarışmaya katılacak olan Asena, Okan Karacan, Tuğba Ekinci, Alp Kırşan, Şebnem Schafer, Yıldo, Zeynep Tokuş, Mehmet Aslan, Pınar Aylin ve Bülent Polat haftanın belli günlerinde çalışmalarına Olimpik Buz Sporları Salonunda devam edecek. Bu sayede Kocaeli halkı da istediği zaman Olimpik Buz Sporları Tesislerine giderek ünlü sanatçıları yakından görme fırsatı bulabilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious