Ünlüler, taktı mı takıyor!

  • Giriş : 14.08.2006 / 00:00:00

Kimi dudaklarına çok önem veriyor, kimi ayakkabı tutkunu, kimi de pazarları gezmeyi çok seviyor. İşte ünlülerimiz ve takıntıları.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Demet Akalın

Hastalık derecesinde ayakkabı tutkunuyum. Dayanamıyorum desem yeridir. Adana’da, Konya’da ne alabilirsin? Hiç fark etmez, bu şehirlere gider gitmez alışveriş merkezlerine dalıyorum hemen. Bir de Boğa burcu olduğum için kırmızı takıntım var.

Levent Yüksel

Beğenilmek benim için çok önemlidir. Her zaman takdir beklerim. Bu benim en büyük takıntımdır diyebilirim. Sanırım bu takıntımın sebebi aşırı mükemmeliyetçi biri olmamdan kaynaklanıyor. Elbette beni beğenmeyen insanlar da vardır. Ama ne yapayım, yine de takarım işte!

Aysun Kayacı

Dudaklarımla çok ilgiliyim! Fotoğraf çektirirken dudaklarımı ön plana çıkartırım. Dünyaca ünlü modeller de dudaklarını böyle yapıyor! Ben onlara bakarak öğrendim poz vermeyi. Bana yakıştırmıyor insanlar ama ne yapayım, bu da benim takıntım! Gece yatarken bile dudaklarıma parlatıcı sürüyorum.

Özgü Namal

Pazarların sıkı takipçisiyim. Hatta beraber pazarları dolaştığımız bir arkadaş grubumuz var. Kıyafete harcanan paraya acıyorum. Sadece ayakkabı takıntım var.

Funda Arar

Bazı şeylerin yerini değiştiremem. Değiştiğinde kötü bir şey olacakmış gibi hissederim. Mesela yastık tersyüz edilemez. Ne tarafta yatıldıysa o tarafta kalmalıdır. Sayılarla ilgili takıntılarım vardır. Bir tarihte kötü bir şey olduysa onu söyleyemem. Yine o tarihte kötü bir şey olacağından korkarım.

Berksan

Takıdan hiç ama hiç hoşlanmam. Tek takıntım saattir. Saat konusunda inanılmaz hassasımdır. "Saat koleksiyonum var" desem yeridir. Onun dışında aksesuvar olarak bir şeyler takmayı sevmem.

Hepsi

Her ne kadar 13 yıllık arkadaş da olsak, her geçen gün birbirimizi yeniden keşfediyoruz. Mesela stüdyo kayıtlarından sonra hepimizin uğurlu birer takısı oldu. Nazara inanmaya başladık. Kimimiz de sesine zarar gelmesin diye yemek seçimlerinde mızmızlık yaptı! Biraz takıntılıy-mışız meğer!

Çağla Şikel

Bale yapmaktan dolayı bütün ayak parmaklarımın şekli bozulmuştu. Baleyi bıraktıktan sonra onlara şefkat gösterdim. Şimdi bana prenses gibi geliyorlar. Bütün kadınların ayaklarına bakarım. Kadının yüzü çirkin, ayakları güzelse, o kadın bana güzel gelir. Erkeklerin ayaklarına da bakarım. Böyle bir takıntım var işte.

Annemin eteği

Konservatuvar yıllarımdan kalma bir anım var ki; aklıma geldikçe gülüyorum. Oda müziği sınavımız vardı. Siyah giyinmem gerekiyordu. Tahmin edersiniz bende aklı başında kıyafet yok. "Ne yapayım" diye düşünüyorum. Aklıma annemin etekleri geldi. Geldik sınav gününe... Arkadaşlarım ve ben gayet ciddi, öğretmenlerimizin karşısındayız. Eseri bitirdik. Öğretmenlerden bir tanesi, "Eteğin çok güzelmiş, nereden aldın" diye sordu. "Etek annemin" dedim. Herkes dalga geçtiğimi zannetti. Utancımdan ölecektim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious