Ünlüler hangi ünlüye hayran?

Ünlüler hangi ünlüye hayran?.15741
  • Giriş : 30.03.2008 / 22:17:00

Türk sinemasının usta oyuncuları ile dizilerin genç yıldızlarına Hollywood'dan hangi aktörü beğendiklerini sorduk. Kimi Al Pacino kimi de Robert De Niro dedi... İşte ünlüler ve cevapları.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türk sinemasının usta oyuncuları ile dizilerin genç yıldızlarına Hollywood'dan hangi aktörü beğendiklerini sorduk. Kimi Al Pacino kimi de Robert De Niro dedi... İşte ünlüler ve cevapları.

SİNEM KOBAL

Selena dizisinin güzel büyücüsü Sinem Kobal'ın Hollywood'dan en beğendiği erkek isim iki tane aslında. Birisi Matt Damon diğeri de Brad Pitt.

TUĞÇE GÜDER

Best Model güzeli olan siyahi manken Tuğçe Güder'in Amerikan sinemasında oyunculuğuna hayran olduğu isim Denzel Washington.

ÖZLEM YILMAZ

Zoraki Koca dizisinin deli dolu genç ve güzel oyuncusu Özlem Yılmaz tam bir Robert De Niro hayranıymış. Oyunculuğunun yanı sıra kısa süre önce kaybettiği babasına da çok benzettiği De Niro'nun filmlerinden oluşan bir koleksiyonunun da olduğunu belirten Yılmaz, Türkiye'ye gelse onunla tanışmak için her yolu deneyeceğini söylüyor.

FAHRİYE EVCEN

Yaprak Dökümü dizisinin güzel oyuncusu Fahriye Evcen'in en beğendiği yıldız Johnny Depp. Güzel oyuncu özellikle Karayip Korsanları filmindeki rolüne bayıldığını söylemeden edemiyor.

AYDAN ŞENER

Çalıkuşu dizisiyle gönüllerde taht kuran usta ve güzel oyuncu Aydan Şener' Hollywood ünlüleri içinde en çok Al Pacino'yu sevdiğini ve tüm filmlerini seyrettiğini söyledi.

MERVE SEVİ

Yalancı Yarim dizisiyle üne kavuşan Merve Sevi'nin hayran olduğu isim Yüzüklerin Efendisi üçlemesiyle şöhreti yakalayan Orlando Bloom. Sevi, “Bloom çok doğal oynuyor” diyor.

NEBAHAT ÇEHRE

Yılların deneyimli sevilen oyuncusu Nebahat Çehre, Hollywood starları arasında en çok Robert Redford'u beğendiğini söylüyor. Çehre “Bütün filmlerini seyrettim. bir numara” diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious