Ünlüler sitesine hırsızlar dadandı

Ünlüler sitesine hırsızlar dadandı .19671
  • Giriş : 06.10.2007 / 10:55:00

Sosyete’nin Ortaköy’deki gözbebeği olan bir sitede güvenlik görevlilerini atlatan hırsızlar işadamı Murat Özyeğin’in evini soydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çalan alarm ise hırsızlardan aynı sitede oturan işadamı Erim Ekşioğlu’nun evini korudu

ÜNLÜLERİN sitesi Naile Sultan Korusu’nda meydana gelen hırsızlık büyük bir gizlilikle saklandı. Olay adli kayıtlara geçince ortaya çıktı. Sitenin güvenlik görevlilerinin ifadesine göre, hırsızlık 6 Ağustos’ta sabah saatlerinde oldu. K Blok’un alarmı çalınınca olay yerine giden görevliler site sakini Erim Ekşioğlu ve eşini gördü. Hırsızlar ise kaçmıştı.

ROLEX ÇALINMIŞ

AYNI sabah Fiba Grubu’nun veliahtı Murat Özyeğin de eşinin çantasını kapının önünde görünce, soyulduklarını fark etti. Polise ifade veren Özyeğin, eşinin kredi kartları ve cüzdanındaki bin YTL’nin çalındığını söyledi. Özyeğin ayrıca masa üzerindeki Rolex marka saati ile cüzdanının çalındığını bildirdi. İncelemede hırsızın açık unutulan alt kat kapısından girdiği belirlendi.

PARA ÇEKEMEDİLER

POLİS, hırsızın aynı sabah Özyeğin’in kredi kartlarıyla para çekme girişiminde bulunulduğunu tespit etti. Ancak paranın çekilemediğini öğrendi. Kamera kayıtlarında yüzü net görünmese de hırsızın görüntüsü belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious