Ünlüler türban takarsa!

Ünlüler türban takarsa!.14643
  • Giriş : 26.08.2007 / 12:13:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 21:07:20

Eşi türbanlı olan Abdullah Gül’ün, Cumhurbaşkanı adayı olmasıyla gündemin en üstüne oturan türban tartışmalarına biz biraz farklı bakalım dedik.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Magazin ve sanat dünyasından tanıdığımız ünlülere “photoshop” yöntemiyle türban “giydirdik”. Hemen söyleyelim, amacımız zaten sıcak olan gündemi “kaşımak” değil. Yalnızca farklı bir bakışla gülümsetebilmek...

İşte ünlülerimizin türban takmış halleri…


Şiir kitabını bitirmek üzere olan Ece Gürsel, Hem AKP'li hem de 'inanılmaz laik' biri olduğunu açıklayan Helin Avşar ve evlendikten 3 hafta sonra kendisini aldatan kocasına 'erkek milleti işte, her kümese girmek istiyor!' diyen Bülent Ersoy.


Eşi Cem Özer ile ayrılığın eşiğinde olduğu söylenen başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Emre Altuğ ile ayrılmaları ve tekrar birleşmelerini sayma imkanımız olsa bizce Guinness rekorlar kitabına derhal alınacak Çağla Şikel ve Umre'den döndükten kısa bir süre sonra mayolu görüntüleriyle magazincilere yakalanan Sibel Can.


Eşi yüzünden son günlerde gündemde hatırı sayılır bir yer edinen Arzu Yanardağ, adı artık eski kocası Ömer Durak'la anılan Ebru Gündeş ve magazin muhabirlerinin bile sık sık sevgili değiştirdiği için takip edemediği Tuba Ünsal.


Serdar Ortaç'ın deyimiyle Hande Yener 'Çakma Madonna' ya benziyor mu bilinmez ama bizce Yener'in türbanlı hali bir hayli ilginç. Bir süredir magazin perhizinde olan Gülben Ergen ve Hüsnü Şenlendirici'nin gönlünü çalarak karısı Nazire Şenlendirici'nin bedduasını alan Deniz Seki.

Haber: Serdar Tunçer
İllüstrasyon: Şafak Büyükkurt

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious