Ünlüleri menajerleri ihbar ediyor!

Ünlüleri menajerleri ihbar ediyor!.15592
  • Giriş : 08.04.2008 / 14:26:00

Bir çok popüler isim magazinden şikayet ediyor. Ancak zaman zaman yapılan açıklamalarda bu tür olayların danışıklı dövüş olduğu da söylenmekte.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Magazin gazetecisi Şenay Düdek de bu işte menajerlerin parmağının olduğunu söyledi.

'İstenmeyen yakalanmaz' diyen Şenay Düdek, "Ben basın danışmanları kanalıyla o kişilerin her türlü özelinin bizlere mail ve faks yoluyla geldiğini belgeledim. Ondan sonra 'Nasıl olur, her yerde magazin' diyorlar. Senin basındanışmanın zaten senin hangi saatte nerede olduğunu biliyor" diye konuştu

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Şenay Düdek, açıklamalarına şöyle devam etti:
"Öyle acar basın danışmanları var ki basınla ilişkileri çok iyi olan...Havaalanına gidip sevgilisiyle ayrı ayrı kapılardan giren ve bu işi haber yaptıran insanlar var. Senin beni yakınım, çevrenizdeki insanlar bildirmedikçe kim bilebilir nerede olduklarını. Herkes yaptığı işi medyayla iyi ilişkileri olan kişiler aracılığıyla haberini uçuruyor ama o haber yayınlanınca da kızıyor."

Eskiden kalemimden kan damlıyordu

Magazin gazeteciliği yaptığı sürece çok tehdit aldığını, arabasının parçalandığını, evinin kurşunlandığını anlatan Şenay Düdek, "Artık başka sorunlar yüklenmek istemiyorum. Kendi yağımla kavrulup burnumu herşeye sokmak istemiyorum, çünkü değmiyor. 19 yaşındayken kalemimden kan damlıyordu. Şimdi iyilik ve güzellik damlıyor. Hayatın sadece insanın hırsları ve kariyeriyle vakıf olmadığını düşündüm. Daha fazla insanlara iyilik yapıyorum, daha içime kapandım. Biraz da akıllandım galiba" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious