Ünlülerin bayram tarifeleri

Ünlülerin bayram tarifeleri.8315
  • Giriş : 19.09.2008 / 10:13:00

Oteller bayram tatili için sanatçılarla anlaştı. Tam pansiyon konaklama ve 12 taksit imkanı sunan otellerde İbo'yu 2 bin, Funda Arar’ı ise bin 600 YTL'ye dinlemek mümkün. İşte sanatçıların bayram tarifesi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CANDAN ERÇETİN:

1 Ekim'de Antalya Belek'te Calista Resort'ta sahneye çıkacak. Erçetin'i dinlemek isteyenler bu tatil köyünde en az 4 gece kalmak zorunda. 2 kişinin otelde kalış maliyeti 2 bin 400 YTL

DEMET AKALIN:

Bayramın ikinci günü Afyon İkbal Termal Otel'de sahneye çıkacak. Akalın'ı dinlemek isteyenler kişi başına toplam 960 YTL ödeyerek, 6 gece bu otelde kalmak zorundalar.

VOLKAN KONAK:

Bayram'da Afyon'da Oruçoğlu Termal tesislerinde sahneye çıkacak. Volkan Konaklı minimum bir hafta konaklamalı bayram paketinin ücreti ise kişi başına bin 85 YTL.

FUNDA ARAR:

Bayramın son günü Girne'de Jasmine Court Otel'de sahneye çıkacak. Arar'ı dinleyerek geçirmek için otelde en az 4 gün yarım pansiyon konaklamak gerekiyor. Bu tatilin kişi başına 12 taksitli fiyatı ise 1.600 YTL.

İBRAHİM TATLISES:

Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahneye çıkacak. Uçak dahil, villada ve tam pansiyon 4 gün konaklamalı olarak satılan turun kişi başına ücreti 1882 YTL.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*