Ünlülerin derbi tahminleri

Ünlülerin derbi tahminleri.7888
  • Giriş : 26.04.2008 / 10:06:00

Derbi için ünlülerin görüşleri alındı. Kimi Galatasaray kimi Fenerbahçe dedi. İşte şöhretlerin derbi skorları...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkiye, yarın saat 19.00'da Ali Sami Yen’de oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçına kilitlendi. Süper Lig'in bitimine üç hafta kala şampiyonluk düğümünü çözecek maç ile ilgili birçok tahmin yapılıyor. Yazarların, gazetecilerin, oyuncuların ve mankenlerin maç hakkındaki tahminleri soruldu.
Mehmet Barlas: Genel söylemde ‘top yuvarlaktır’ kimin şampiyon olacağı belli olmaz. Bu sezon Sivasspor da çok başarılı. Neden şampiyon Sivas olmasın! Ama ben Fenerbahçe maçını -Galatasaraylı olduğum için- Galatasaray’ın kazanmasını ve şampiyon olmasını istiyorum.

Müjde Ar: Fenerbahçe, maçı ve dolayısıyla şampiyonluğu Galatasaray’a bırakmaz gibi gözüküyor.

Beşir Ayvazoğlu: Zor bir maç olacağı kesin olmakla birlikte, maçı sanki Galatasaray alacak da, şampiyon Fenerbahçe olacakmış gibi geliyor bana…

İskender Pala: Heyecanlı bir maç olacak. Bence Fenerbahçe hem maçı alır hem de şampiyon olur.

Uğur Dündar: Benim favorim dostluk, arkadaşlık, barış ve kardeşlik. Sonuç o kadar önemli değil. Bence şampiyon dostluk, arkadaşlık, barış ve kardeşlik olur. Ülkenin buna ihtiyacı var.

Ahmet Hakan Coşkun: Galatasaray-Fenerbahçe maçının kazananı şampiyon olur diyemeyeceğim; çünkü bunu söylemek için erken. Ama maçın favorisi bence Galatasaray…

Nagehan Alçı: Gönlüm maçı ve şampiyonluğu Galatasaray'ın almasından yana…

Ahmet Ümit: Galatasaray’ın maçı 1-0 alacağına inanıyorum. Şampiyon da Galatasaray olacak. Sivas olursa da sevinirim.

Mete Çubukçu: Ben 2-1 Fenerbahçe alır ve şampiyon olur diyorum. Eğer maç berabere biterse Sivasspor’un şansı doğar. Ama yine de Sivas’ın Fikstür dezavantajı var, Galatasaray’la karşılaşmayacak olsalardı, şansları daha yüksek olurdu.

Serdar Turgut: İki takımı da tanımıyorum ki… Tahminim yok. Aslında umursamıyorum da yani, ne olursa olsun. Umarım şampiyon Fenerbahçe olur.

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe, daha önceki maçlarda hem sistem hem de kadro yapısıyla hep favoriydi. Ligin favorisi olduğu gibi... Ama ilk kez bu maçta favori yok. İki takımın galibiyet şansını da yüzde 50 olarak görüyorum.

Didem Erol: Ben koyu bir Galatasaraylıyım. Buradan pozitif enerjiler gönderelim ki Galatasaray’ımız kazansın. Maçı 2-0 alırız…

Demet Şener Kutluay: Çok heyecanla bekliyoruz. Maçı, Fenerbahçe 2-1 kazanacak ve şampiyon olacak.

Fatoş Seğmen: Ben Galatasaraylıyım ve 2-1 Galatasaray yenecek diyorum. Nişanlım ise Fenerbahçeli… O, Fenerbahçe’nin 2-1 yeneceğini söylüyor

Zaman

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious