Ünlülerin dünyasında tur

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Hülya Avşar ile 7 aydır aşk yaşadığı Sadettin Saran geçen akşam yemek sırasında ilk kez kavga etmiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tartışma Hülya Avşar’ın 1.5 yıl önce kollarına ve bacaklarına yaptırdığı dövmeler yüzünden çıkmış. Sadettin Saran, Hülya Avşar’dan dövmeleri sildirtmesini istemiş. Ama Hülya Avşar dövmeleri çok beğendiğini söyleyip “Sildirtmem'' demiş.

Deniz eve kapandı

13 yıllık evli ve iki çocuk babası klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile Deniz Seki aşk yaşıyordu. Hüsnü Şenlendirici’nin eşi Nazire Şenlendirici birkaç gün önce “Boşanıyorum'' deyip evi terk etmişti. Hüsnü Şenlendirici, çocuklarının babasız büyümesini istemediğini söyleyip eşine döndü.
Bu durum karşısında aşkını kalbine gömmek zorunda kalan Deniz Seki, eve kapandı. Deniz Seki “Şu anda kimse ile konuşmak istemiyorum. Bir iki gün sonra açıklama yapacağım. Herkes gerçeği öğrenecek" dedi.

Nişanı attılar

Şarkıcı Alişan, 2.5 ay önce Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin ile nişanlanmıştı. Çift, önümüzdeki ay evlenmeyi planlıyordu. Ancak Sezin Erbil’in, aşırı kıskançlığı çiftin ilişkisini bitirdi.
Sezin Erbil’in “Kıskançlığımı kaldıramıyorsan ayrılalım'' deyince Alişan’ın nişanı attığı konuşuluyor. Alişan, “Aile içindeki konuları kimseyle konuşmak istemiyorum. Sezin’e duyduğum aşk öyle bir günde bitecek birşey değil" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious