Ünlülerin en ilginç okul anıları

Ünlülerin en ilginç okul anıları.9957
  • Giriş : 08.09.2008 / 11:51:00

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin okul sırlarını biliyor muydunuz?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Öğrenciler bugün okul sıralarını doldurdu. Biz de bir zamanlar öğrenci olan ünlülere okul anılarını sorduk. İşte cevapları.

İPEK TUZCUOĞLU
AŞIDAN ÇOK KORKARDIM

Ben çok sakardım ve okulda sürekli yere düşerdim. Bir gün zil çaldı, sınıfa koşarken bir arkadaşım beni itti ve demir parmaklıkların üzerine düşmüştüm. Her tarafım kan içinde kalmıştı. O günü unutamam, çok canım acımıştı. Bir de aşıdan çok korkardım, sürekli kaçardım. Öğretmenlerimden bu yüzden çok azar işitmişimdir.

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU
HAYAT DERSİ ALDIM

İlkokulda arkadaşım “Çok ödev yapmışsın” dedi. Ben de fazla yaptığım ödevleri sildim. Sonra bir baktım ödevlerini saklamış. O gün bugündür, kimsenin söylediği lafla hareket etmem.

BERGÜZAR KOREL
SAHNEYE DÜŞTÜM

Konservatuvar ikinci sınıftayken oyunun başlamasına bir dakika kala perdenin arkasındaki ipe takıldım. O koca ip koptu ve sahneye düştüm. Seyirciler çok gülmüştü.

MERVE SEVİ
OKULDAN ATILIYORDUM

Lise son sınıftayken, okul çıkışında kapıya biri tarafından benim adıma bir çiçek bırakılmıştı. Müdürümüz çok kızmıştı. Okuldan atılıyordum. Bunu unutamam.

ALİ POYRAZOĞLU
EVDE DAYAK YiYORDUM

Çok yaramazdım. Öğretmenimiz karnemizi her gün imzalamazsa, yaramazlık yaptığım anlamına geliyordu. İmzalamadığı günler eve gittiğimde dayak yiyordum.

İPEK TENOLCAY
ŞİİRİMİ UNUTTUM

İlkokul birinci sınıfta törende şiir okuyacaktım. Günlerce çalıştım ve şiiri ezberledim. O sıralarda babam, İstanbul dışındaydı ama törene geldi. Babamı görünce her şeyi unuttum. Çok utanmıştım ve bir ay teneffüse çıkmamıştım.

KEREM ALIŞIK
BABAM MÜDÜRE HAK VERDi

Yatılı okulda arkadaşlarla kavga etmiştik. Müdür eve gitmemi yasaklamıştı. Babam okula gelince çıkacağım ümidiyle hazırlanmaya başlamıştım. Sonra öğrendim ki babam müdüre “Cezalandırın ve eve göndermeyin” demiş.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*