Ünlülerin eşyaları açık artırmada

  • Giriş : 10.10.2006 / 00:00:00

Soysal Eğitim Danışmanlık tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek Perakende Günlerinde, bazı ünlü kişilere ait eşya açık artırma ile satışa sunulacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Soysal Eğitim Danışmanlıktan yapılan açıklamada, haftalık ekonomi dergisi Para, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Turyap ve Günışığı Kitaplığının katkılarıyla düzenlenecek açık artırmada; Oliviero Toscani'nin kendi imzasını taşıyan bir fotoğrafı, Hülya Avşar'ın tasarımını yaptığı Lacoste t-shirt, Abdullah Kiğılı'nın özel notları, İtalya milli takımı ve Juventus'un kalecisi Buffon'dan imzalı Puma formasının satışa çıkarılacağı kaydedildi.

Açıklamada, 30 Kasım'da Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilecek açık artırmada ayrıca Beyoğlu Vakko mağazasından ayna, Hakan Şükür'ün, Fenerbahçeli futbolcu Appiah ile Beşiktaşlı Ricardinho'nun imzalı kramponları, Cengiz Abazoğlu'nun tasarımını yaptığı Swatch saatin de satışa sunulacağı belirtildi.

Büyükorhan ilçesi Aktaş köyü ve Erzurum Köprüköy ilçesi Gölçayır ilköğretim okullarının çağdaş koşullarda eğitim sağlamak için yeni baştan yapılarak kütüphanelerinin kurulacağı, bir okulda da çok amaçlı spor salonu yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious