Ünlülerin Gazze'den evlat seferberliği

Ünlülerin Gazze'den evlat seferberliği.13733
  • Giriş : 01.02.2009 / 13:25:00

Aralarında ünlü isimlerin de olduğu birçok hayırsever, kimsesiz kalmış Gazzeli çocukları evlat edinmek için Kızılay'ın kapısını çaldı. Şarkıcı Ege'nin ilk girişimi futbol yıldızlarını da harekete geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Aralarında ünlü isimlerin de olduğu birçok hayırsever, kimsesiz kalmış Gazzeli çocukları evlat edinmek istedi. Kızılay da bu dileği gerçekleştirmek için harekete geçti...

Gazze'deki bombardımanda anne ve babasını kaybeden çocuklar, Türkiye'de sıcak bir yuvaya kavuşacak. Filistinli çocukların içler acısı halini görüp, onları bağrına basmak isteyen binlerce insanın hislerine ilk olarak şarkıcı Ege tercüman oldu.

Ege, 'Medyatik' programının Gazze için yaptığı yayında, "Filistinli bir çocuk evlat edinmek istiyorum" dedi. Kıraç da Kızılay Başkanı Küçükali'yi arayarak aynı şeyi istedi... Hakan Şükür, Ünal Karaman ve Hami Mandıralı gibi spor dünyamızın ünlü isimleri de Gazzeli çocukları evlat edinmek için adeta kuyruğa girdi.

Başkan Küçükali, Türkan Şoray, Sezen Aksu ve Rıdvan Dilmen gibi ünlülerden de benzer jestleri beklediğini söylüyor.

Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yazan Yüksel Aytuğ konuyu bugün köşesine taşıdı.. Aytuğ'un yazısına ulaşmak için tıklayınız


SABAH-GÜNAYDIN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*