Ünlülerle bayramın faturası kabarık

  • Giriş : 21.09.2007 / 09:09:00

3 günlük Ramazan Bayramı tatili için oteller şimdiden doldu. Bayramı sevdikleri şarkıcılarla geçirmek isteyenleri ise oldukça kabarık bir fatura bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İşte ünlülerle tatilin bedeli

SİBEL CAN

Ünlü şarkıcı, bayramın ikinci günü Antalya Belek'teki 'Su Sesi de Luxe Resort & Spa' tatil köyünde sahneye çıkacak. Didim Tur, Sibel Can'lı bu tatil için müşterilerinden standart oda için, kişi başına gecelik 285 YTL talep ediyor. Bu hesapla, iki kişi üç günlük bayram tatilinin bedeli ise 1710 YTL'ye ulaşıyor.

İBRAHİM TATLISES

Ünlü türkücü, Ramazan Bayramı'nda Manavgat'taki Silence Beach Resort'ta sahneye çıkıyor. Didim Tur şirketi, bayram tatilini Tatlıses ile geçirmek isteyenlerden gecelik 225 YTL istiyor. İki kişinin üç günlük tatil için ödeyeceği ücret ise 1350 YTL'ye ulaşıyor.

SEDA SAYANÖZCAN DENİZ

Antalya Kemer'deki Limak Limra Hotels&Resort'ta bayramın birinci günü Seda Sayan, ikinci günü ise Özcan Deniz sahneye çıkacak. Limak Limra'da bu sanatçılarla birlikte tatil yapmanın bedeli bir kişi için 99.90 YTL'den başlıyor. Üç gece iki kişinin ödeyeceği toplam ücret ise 599.40 YTL.

BÜLENT ERSOY

Bayramı Bülent Ersoy ile geçirmek isterseniz Antalya Kemer'de bulunan Majesty Hotels Resort Mirafe Park'ta yer ayırtmanız gerekiyor. Ödenecek bir gecelik kişi başı fiyat 89.90 YTL. Eşiniz ile birlikte bayram tatilinde Bülent Ersoy'lu tatil yapmak isterseniz 539.40 YTL vermeniz gerekiyor.

EBRU GÜNDEŞ VE FERHAT GÖÇER

Antalya'daki Kremlin Palace Otel'de Ebru Gündeş ve Ferhat Göçer'i de izleyerek bayram tatili yapmak isterseniz, kişi başına 620 YTL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. İki kişilik ücret ise 1240 YTL.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious