Unutulan altınlar hala sahipsiz!

Unutulan altınlar hala sahipsiz!.15491
  • Giriş : 10.06.2009 / 17:51:00

Kayseri'de 3 gün önce halk otobüsünde unutulan yüklü miktarda altın takı ve döviz cinsinden bir miktar paranın sahibini beklediği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kayseri-Hacılar hattında çalışan şehir içi yolcu otobüsünde binlerce TL değerinde altın ve döviz cinsinde bir miktar para bulundu. 3 gün önce bulunan ziynet eşyaları ve para için 3 günden bu yana hiçbir başvuru yapılmadığı belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi: "Hacılar hattında çalışan halk otobüsünde servis sonrası bir şoför tarafından bir çanta bulunmuştur. İçerisinde yüklü miktarda altın ve ziynet eşyası ile bir miktar döviz bulunan çantada, şahsa ait bir kimlik veya bilgi bulunamadı. 3 gündür de başvuru yapan olmadı. 8 Haziran'da kent merkeziyle Hacılar arasında yolcu taşıyan halk otobüsünde unutulan çanta için başvurular Kiçikapı'daki otobüs işletme şefliğine yapılacaktır."

Konuya ilişkin bilgi almak veya ihbarda bulunmak isteyen vatandaşların 222 89 70 numaralı telefonu arayabileceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*