Ünye'deki trafik faciasında sara krizi şüphesi

Ünye'deki trafik faciasında sara krizi şüphesi.16980
  • Giriş : 22.07.2008 / 00:37:00
  • Güncelleme : 22.07.2008 / 00:00:01

Ordu'nun Ünye ilçesinde aynı aileden 6 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasına neden olan aracın sürücüsünün epilepsi hastası olduğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ordu'nun Ünye ilçesinde aynı aileden 6 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasına neden olan aracın sürücüsünün epilepsi hastası olduğu ve kaza sırasında kriz geçirmiş olabileceği bildirildi.

Sabah saatlerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden İbrahim, Yasemin, Hüsne, Aysun, Bahar Yazıcı ve 2 aylık bebek Ela Yazıcı'nın cenazeleri toprağa verilmek üzere Gürgentepe ilçesine getirildi.

Cenazelerin taşınması sırasında ölenlerin yakınları fenalık geçirirken, aileyi cenazeye katılanlar teselli etmeye çalıştı.

Bu arada, kazada direksiyon hakimiyeti kaybolarak köprü korkuluklarına çarptıktan sonra bariyerlerden düşen otomobili kullanan İbrahim Yazıcı'nın epilepsi hastası olduğu ve son günlerde sık sık kriz geçirdiği bildirildi.

Yakınları, kazanın da muhtemelen böyle bir kriz sırasında meydana gelmiş olabileceğini söylediler.

Kazada hayatını kaybedenlerden Hüsne ve Aysun'un sürücünün gelinleri, Yasemin ve Bahar'ın yeğenleri, 2 aylık Ela'nın ise sürücünün torunu ve Aysun Yazıcı'nın kızı olduğu öğrenildi.

Otomobildekilerin, sağlık sorunu nedeniyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören Ela'yı kontrol için hastaneye götürmeye çalıştıkları bildirildi.

Ordu'dan Samsun yönüne giden İbrahim Yazıcı yönetimindeki 52 FH 626 plakalı otomobil, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu Çınarsuyu yöresindeki Atmaca Köprüsü'nde bariyerlere çarparak köprüden düşmüştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*