Urfa'da, yoğun ilgiden bunalan Tatlıses tişörtünü yırttı

Urfa'da, yoğun ilgiden bunalan Tatlıses tişörtünü yırttı.10302
  • Giriş : 12.07.2007 / 19:23:00
  • Güncelleme : 12.07.2007 / 19:40:33

Genç Parti vekil adayı Tatlıses memleketi Urfa'da, yoğun ilgiyle karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Genç Parti (GP) İstanbul 3. Bölge 1. sıra milletvekili adayı İbrahim Tatlıses, partisinin adaylarına destek vermek üzere geldiği memleketi Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde coşkuyla karşılandı. Tatlıses yemek için girdiği lokantada yoğun ilgiden bunalınca sinirlenip üzerindeki tişörtü yırttı.
Seçim otobüsüyle geldiği ilçede yaklaşık bin kişi tarafından karşılanan Tatlıses, Meydan mahallesinde konuşma yapacağını söyledi. Bu mahalleye giden yolda hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle otobüs ilerleyemeyince Tatlıses, sık sık “Lütfen yolu açın'' diye uyarıda bulundu. Meydan mahallesinde otobüsün üzerine çıkan Tatlıses, Genç Parti'nin her gün büyüdüğünü belirterek, hemşerilerinden de destek istedi. Tatlıses, milletvekili olması durumunda türkü söylemeyi bırakmayacağını söyleyerek "Ağrı Dağı eteğinde" türküsünü söyledi.
Tatlıses, daha sonra yemek için alanın yakınlarındaki bir lokantaya gitti. Yoğun sevgi gösterisi nedeniyle lokantaya girmekte zorlanan Tatlıses, içeri girdikten sonra bu kez kapıda izdiham yaşandı.
Lokantaya girmek isteyenlerle kapıda bekleyen görevliler arasında tartışma yaşandı. Tartışmalar sırasında oğlu Ahmet Tatlıses'in de vatandaşlarla tartıştığını gören ünlü türkücü, oğlunu kolundan çekerek içeri aldı. Lokantaya girmek isteyenlerin yarattığı izdihamdan bunalan Tatlıses, “Yeter artık'' diye bağırıp üzerindeki tişörtü parçaladı. Gazetecilerin görüntü almasını istemeyen Tatlıses, daha sonra kendisine getirilen yeni bir gömleği giyip seçim çalışmaları için Şanlıurfa'ya geçti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious