Urfa'da Fakıbaba'ya ''destek mitingi'' düzenlendi

Urfa'da Fakıbaba'ya ''destek mitingi'' düzenlendi.19689
  • Giriş : 18.01.2009 / 21:12:00

Şanlıurfa'da yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya ''destek mitingi'' düzenlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çeşitli sivil toplum kuruluşu ve Saadet Partisi üyelerinin katılımıyla Atatürk Bulvarı'ndaki Şanlıurfa Belediye binası önünde gerçekleştirilen etkinlikte gruptakiler, AK Parti'den yeniden aday gösterilmeyen Fakıbaba'ya destek gösterisinde bulundu.

Şanlıurfaspor ve Saadet Partisi bayraklarının taşındığı gösteride katılımcılar, Fakıbaba'nın AK Parti'den tekrar aday gösterilmemesini eleştiren çeşitli dövizler taşıdı.

Partisinden istifa ettikten sonra dün Saadet Partisine katılan Belediye Başkanı Fakıbaba da gruba hitaben yaptığı konuşmada, belediye başkanlığı öncesinde görev yaptığı Balıklıgöl Devlet Hastanesinden görevden alındığını, ancak daha sonra vatandaşların kendisini Belediye Başkanlığına seçtiğini ifade ederek, verilecek destekle yeniden seçilebileceğine değindi.

AK Parti'den belediye başkanı seçildiğimde hiç bir parti ve kişi ayrımı yapmaksızın hizmet etmeye çalıştığı savunan Fakıbaba, ''Benim anlım aktır. Her zaman halkın ve haklının yanında bulundum. Bana yeniden görev verirseniz gelecek dönemde birlikte büyük işler başaracağımıza inanıyorum'' dedi.

Bazı katılımcıların konuşma yaptığı mitinge, Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Yücetepe ve İbrahim Güllüoğlu, Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Habip Arslan, Şanlıurfa Vakfı Şube Başkanı Müslüm Sunay ile vatandaşlar katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*