Uşak tarihi başarı yakaladı!

  • Giriş : 18.07.2006 / 00:00:00

Uşak tarihinde ÖSS'de en büyük başarının gururunu yaşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu zamana kadar Uşak tarihinde en iyi başarıyı elde ettiklerini belirten Uşak Milli Eğitim İl Müdürü Recep Düzgün, bu başarının bireysel değil, genel bir başarı olduğunu söyledi.

Düzgün, "Bu başarı hepimizin başarısıdır. Hizmetçisinden müdürüne kadar bütün herkesin payı var. Müdürlerimize, öğretmenlerimize, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar 2001 yılında en büyük başarılar alınmış. Ancak bugün aldığımız başarı ortada. Uşak tarihinin en büyük başarısı. Çok sevinçliyim, mutluyum ve heyecanlıyım. Bu heyecanımı tüm Uşaklılar'la paylaşıyorum. Bundan sonraki hedefimiz bu başarıyı koruyup, daha başarılı olmaktır." dedi.

ÖSS'de başarı durumuna göre, Uşak Sözel'de Aydın, Kırşehir, Denizli, Osmaniye'nin ardından 192.592 puanla 5. sırada yer aldı. Sayısal'da Denizli, Ankara, Karabük, Eskişehir, Konya, Kayseri, Hatay, Mersin, Aydın, ve Adana'nın ardından 192.952 puanla 11. sırada yer alırken, Eşit Ağırlıklı olarak Denizli ve Aydın'ın ardından 192.952 puanla Türkiye üçüncüsü oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious