Üstünel: Kupayı kaldırmaya alışkınız

Üstünel: Kupayı kaldırmaya alışkınız.24937
  • Giriş : 06.07.2008 / 22:03:00

Galatasaray Kulübü yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel, Galatasaray'ın kupa kaldırmaya alışkın bir kulüp olduğunu ve amaçlarının Avrupa'nın en önemli kupası olan Şampiyonlar Ligi kupasını almak olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Üstünel GS TV'de yer alan röportajında, kupa kaldırmaya alışkın bir kulüp olduklarını belirterek, “Amacımız Avrupa'nın en önemli kupalarından bir tanesini müzemize götürmek. Onun için o 2000'lerin ruhunu takımımıza kazandırmak için elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Altyapıdan yetişen arkadaşlarımız olsun, onlara ağabeylik eden tecrübesi olan arkadaşlarımız olsun bu arkadaşlıklarını ve dostluklarını sahaya performans olarak sergiledikleri sürece başarı gelecektir diye umuyoruz. Hep beraber izleyip göreceğiz” dedi.
Yeni oyuncuları Kewell'in transferine değinen Üstünel, şunları söyledi:

“Öncelikle bu bir ekip çalışmasıydı, bireylere çok fazla pay biçmemek gerekiyor. Bu transfer yönetim kurulumuzun onuru olması gerekiyor. Tabi ki Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmış bir oyuncuyu aramıza kavuşturduk. Bizler çok heyecanlıyız. Kendisi de bu heyecanı yaşıyor. Hepimiz çok mutluyuz. Galatasaray ailesine hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bu onuru Galatasaray formasıyla da Şampiyonlar Ligi kupası onurunu taşıyacağına inanıyoruz. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Gerekli takviyelerimizi de bu yönde tamamlayacağız. Önümüzde daha belli bir süreç var. Biz en kısa zaman içerisinde geri kalan transferlerimizi tamamlayıp lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz. Öncelikle Şampiyonlar Ligi'ne hazır girmek istiyoruz.”

Kewell'in taraftarların gösterdiği coşkuya layık olduğunu kaydeden Haldun Üstünel, “Sözünün eri olan Kewell, Galatasaray formasına son derece layık. O coşku ve o sevgiye layık bir oyuncuyu Galatasaray'a kavuşturduk. Taraftarlar beklesinler. Çok düzgün karakterli 1-2 arkadaşımızı daha takıma katacağız. Çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Avrupa basınında Harry Kewell'ın transferi gündemde yer ediyor. Tabi ki bu bizleri mutlu ediyor, fakat biz bunları abartmaktan yana değiliz. Kaldıracağımız Avrupa kupalarıyla gurur duyan bir camiayız. Onun için bizi transfer döneminin şampiyonu olmak değil, kaldırdığımız kupalar mutlu edecek. Hedeflerimiz için gerekli çalışmalarımız devam ediyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious