Üstünel'in hedefi final

Üstünel'in hedefi final.13054
  • Giriş : 19.01.2009 / 23:21:00

Galatasaray Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel, Fortis Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile eşleşmelerini Galatasaray TV'ye değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Üstünel, "Bizim için rakip değil kupa önemli. Üç kulvarda da finali hedefliyoruz." dedi.
Haldun Üstünel, hem ligde (24 Ocak) hem de kupada (28 Ocak) kısa sürede iki kere üst üste karşılaşmanın kaderin bir cilvesi olduğunu belirterek, ''Çok kısa bir süre içerisinde Sivasspor ile oynayacağız, hem ligde hem kupada. Güçlü bir rakip. Şimdi 15 günlük bir süreçte üç kez karşılaşacağız rakibimizle. Bizim için UEFA Kupası karşılaşmaları öncesinde böyle dişli, güzide bir kulübümüzle karşılaşmak iyi bir hazırlık dönemi geçireceğimizin göstergesi. Bizim üç kulvarda da hedefimiz final oynamak. Sonuçta burada rakibimizden çok bizim için kupa önemli. Kupaya kilitlendik. Onun için hayırlı olsun diyorum.'' dedi.

Üstünel, zorlu hava koşulları olacağının hatırlatılması, defansta belli sakatlıklar, hazırlıkların nasıl gittiği ve Galatasaray'ın zorlanıp zorlanmayacağı ile ilgili olarak ise, şunları söyledi; ''Hazırlıklarımız iyi gidiyor.12 günlük bir süreçte Sivasspor ile üç maç oynayacağız..Tabii ki hava koşulları da önemli, zemin şartları özellikle sakatlıklar açısından her takımı korkutuyor. Ama daha önce belirttiğim gibi, bizim için hava şartları, rakip önemli değil. Tekrar etmek istiyorum, bizim için kupa önemli.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*