'Uydurma penaltıya yenildik'

  • Giriş : 08.04.2007 / 00:00:00

Çaykur Rizespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Zehiroğlu, Beşiktaş maçında hakemin verdiği uydurma bir penaltıya yenik düştüklerini savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zehiroğlu, yaptığı açıklamada, maç hakkında söyleyecek bir şey bulmakta zorluk çektiğini belirterek, ''Çaykur Rizesporlu futbolcuların emeği, alınteri alınarak, hak etmeyen Beşiktaş'a verildi. Bunun başka izahı yok. Bu nedenle maç hakkında 'ne oldu, kim oynadı' diye yorum yapmaya fazla gerek kalmadı'' dedi.

Karşılaşmayı yöneten hakemi eleştiren Zehiroğlu, şunları söyledi:

''Beşiktaş'ın, verilen haksız penaltı dışında doğru dürüst pozisyonu yok. Bize gösterilen kartlar haksızdı. Maalesef hakem gördüğünü değil, aldığı emri yerine getirdi. Maçta Çaykur Rizespor, Beşiktaş'a oranla çok daha iyi oynadı. Futbolun gereklerini yerine getirdik. Ancak, hakemin verdiği uydurma bir penaltıya yenik düştük.''

Zehiroğlu, aldıkları mağlubiyetle puan cetvelinde küme düşme hattının tam ortasında kaldıklarına dikkati çekerek, ''Önümüzdeki haftalarda bizi sıkıntılı günler bekliyor. Bunu aşmak için çalışacağız. Şu anda bulunduğumuz yer, oynadığımız futbolun karşılığı olan yer değil'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious