Uygun: Sonuna kadar gideceğiz

Uygun: Sonuna kadar gideceğiz.17705
  • Giriş : 16.05.2009 / 23:35:00

Sivasspor teknik direktörü Bülent uygun, 2-1 kazandıkları Hacettepe maçının ardından yaptığı açıklamada, sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bülent Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Bugün kazanmamız çok önemliydi bizim için. Yarınki maçta Beşiktaş favori gibi gözüküyor, ama ne olduğunu maç sonunda göreceğiz. Biz yaptıklarımızın en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sonuna kadar da gideceğiz" dedi.

Maçtaki tartışmalı penaltı kararıyla ilgili olarak Uygun, "Yaratılan o penaltı neredeyse takımı etkiliyordu. Ama kazanmayı başardık. Bence pozisyon penaltı değildi. Petkovic'in de hatası var orada. Ancak pozisyonda Sedat'ın omuzuna çarpıp Murat'ın eline giden bir top oldu. Yine de sonucu değiştirmediği için pek bir şey söylemek istemiyorum" şeklinde konuştu.

Bülent Uygun, üzerlerindeki stresin iyi Futbol oynamalarını engellediğini de savunarak, "Ne olursa olsun yola devam ediyoruz. Bugüne kadar kendilerine yakışana yapan futbolcularım, bundan sonra da yakışanı yapacaktır" ifadelerini kullandı.

PENBE: "SİVASSPOR MAÇI KAZANMAYI BİZDEN ÇOK İSTEDİ"

Hacettepe teknik direktörü Ergün Penbe ise Sivasspor'un maçı kazanmayı daha çok istediğinin altını çizerek, "Maça iyi başlayamadık. Daha sonra dengeledik ama ikinci yarıda bize yakışmayacak hatalarda gol yedik.

Uzun bir süre maçı berabere götürebilirsek gol atacağımızı düşünüyorduk. 2-1 yaptıktan sonra ise yeterli süre yoktu. Sivasspor, maçı bizden daha çok istedi. Gol yollarında üretken değildik" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*