Uyuşturucu bağımlısı genç ölü bulundu

Uyuşturucu bağımlısı genç ölü bulundu.10744
  • Giriş : 27.04.2007 / 00:00:00

ADANA’da bir yıl önce annesi ve babası tarafından ‘Bizi öldürecek’ diye savcılığa şikayet edilen uyuşturucu bağımlısı 25 yaşındaki Ramazan Baygeldi, yatağında ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vücudunda darbe izlerine rastlanan Baygeldi’nin kesin ölüm nedeni otopside belli olacak.

Merkez Yüreğir İlçesi’ne bağlı Sofulu Beldesi’ne oturan 55 yaşındaki Mümüne ve 59 yaşındaki Mahmut Baygeldi çifti, geçen yıl savcılığa başvurup, kendilerini ölümle tehdit ettiğini öne sürdükleri uyuşturucu bağımlısı oğulları Ramazan Baygeldi'den şikayetçi olmuştu.

Oğlunun 16 yıldır uyuşturucu kullandığını belirten baba Mahmut, “Hastanede 3- 4 kez tedavi gördü ve kaçtı. Bıçakla bizi yaraladı. Boğmaya kalkıştı” diyerek oğlunun cezalandırılmasını istedi. Konuyla ilgili savcılık soruşturması sürerken, Ramazan Baygeldi, dün sabah evde yatağında babası tarafından ölü bulundu.

Yapılan incelemede Baygeldi’nin vücudunun değişik yerlerinde darbe izlerine rastlandı. Baba Baygeldi, savcıya verdiği ifadede, oğlunun eve alkollü ve uyuşturucu hap almış şekilde arkadaşıyla geldiğini belirterek, şunları söyledi:

“Gece arkadaşıyla alkollü ve haplı şekilde gelip yattılar. Sabah uyandırmadım. Öğle saatlerinde eve geldiğimde yine uyuyorlardı. Oğlumu kaldırmak istedim. Uyanmadı. Arkadaşı kalktı. Daha sonra öldüğünü öğrendim. Oğlum gece birileriyle kavga etmiş.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious